Agromix - O Nas

Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 20 lat. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu upraw w branży rolniczej i ogrodniczej. Posiadamy szeroką gamę produktów skierowanych dla ogrodnictwa, jak i przydomowych ogródków. Jest to pełna gama ziemi i podłoży ogrodniczych, nasiona warzyw, kwiatów i ziół, dymka, cebulki kwiatowe, nawozy ogrodnicze i odżywki, doniczki, odzież i narzędzia ogrodnicze, a także systemy nawadniania, w tym profesjonalne nawodniania dla ogrodów i plantacji.

Naszym klientom oferujemy również węgiel śląski, węgiel z Bogdanki, węgiel importowany, ekomiał, ekogroszek, pellet dębowy, drewno kominkowe oraz gaz w butlach. W ofercie posiadamy także pasze i koncentraty dla zwierząt. Sezonowo w naszych sklepach jest ponadto dostępna szeroka paleta kwiatów balkonowych i roślin ogrodowych pochodzących od renomowanych i sprawdzonych polskich producentów roślin.

Celem naszej działalności jest fachowe doradztwo połączone z kompleksowym zaopatrzeniem naszych Klientów, zarówno rolników, ogrodników i działkowców, a także właścicieli przydomowych ogródków. Naszym atutem jest zespół doświadczonej Kadry Pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i poszerzają zdobytą wiedzą oraz doświadczenie.